Materace wysokoelastyczne to świetne produkty przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i komfort. Jeśli planujesz wymianę starego materaca to koniecznie przeczytaj ten artykuł, by poznać zbawiennie właściwości modeli wysokoelastycznych. 

Materace wysokoelastyczne – właściwości 

Materace wysokoelastyczne to produkty, które zostały stworzone, by zapewnić użytkownikom komfortowy i spokojny sen. Cechują się niezwykłą sprężystością oraz trwałością. Zapewniają śpiącej osobie optymalne wsparcie i odprężenie ciała. Ich wkład został skonstruowany w taki sposób, by stworzyć siedmiostrefowy fizjosystem. Dzięki temu materac zapobiega drętwieniu kończyn i pomaga znaleźć odpowiednią pozycję snu. Materace stworzone z pianki wysokoelastycznej potrafią dostosować się do miejsc nacisku ciała, jednak szybko wracają do swojej pierwotnej formy i kształtu. Te modele przynoszą ulgę w bólach kręgosłupa i odcinka szyjnego oraz likwidują napięcie mięśniowe. Struktura wkładu minimalizuje ryzyko osadzania się kurzu i wilgoci wewnątrz produktu. Dzięki temu, materac świetnie sprawdzi się w przypadku alergików. Tego typu produkty są niezwykle elastyczne i zapewniają optymalny komfort.

Profilowane pianki HR

Najlepsze materace wysokoelastyczne - poznaj sprawdzone modele!Pierwszy produkt należący do kategorii materacy wysokoelastycznych to Hilding Rock & Roll. Jest to produkt, który zbudowano na bazie dwóch specjalnie wyprofilowanych pianek. Cechują się one zróżnicowaną twardością, dzięki czemu dobierzesz materac do własnych preferencji i potrzeb. Innowacyjne pianki tworzą siedem stref, które zagwarantują użytkownikowi optymalne wsparcie. Otwartokomórkowa struktura wkładu sprawia, że Hilding Rock & Roll jest niezwykle trwały i zapewnia optymalną wentylację. Produkt sprawdzi się świetnie w przypadku par, które preferują aktywny tryb życia. Będzie to też idealny materac dla nastolatków i alergików. Opisywany model jest niezwykle sprężysty i zagwarantuje efektywny wypoczynek oraz zdrowy, komfortowy sen. Materac został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji użyto tylko bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Optymalna twardość 

Drugi produkt warty uwagi to Hilding Foxtrot. Jest to najtwardszy materac z kolekcji produktów piankowych. Sprawdzi się u osób cięższych oraz tych, które preferują spanie na twardszym podłożu. Skonstruowano go z niezwykle elastycznej pianki, której zadaniem jest zapewnić wsparcie poszczególnym partiom ciała. Produkt został zbudowany w taki sposób, by zapewnić optymalną wentylację i przewiewność wkładu. Hilding Foxtrot posiada mniej jednolitą strukturę komórkową, dzięki czemu otrzymuje lepsze parametry podtrzymywania sylwetki. Produkt jest niewiarygodnie elastyczny oraz sprężysty, dlatego będzie świetnym materacem dla osób starszych. Jeden z pokrowców dostępnych w zestawie – Hybrid, wykorzystuje technologię Purotex, która ogranicza rozwój bakterii i roztoczy.

Materace do spania, które cechują się wysoką elastycznością, odmienią twój sen i sprawią, że będziesz spokojnie przesypiał noce.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/