Zastanawiasz się nad wymianą swojego starego, niewygodnego materaca na nowy? Jeśli nie potrafisz się zdecydować to koniecznie przeczytaj artykuł o produktach Pocket Plus! 

Materace Pocket Plus – cechy

Materace Pocket Plus wykorzystują w swojej konstrukcji innowacyjne sprężyny, które mogą osiągać aż 15 centymetrów wysokości. Dzięki drobnym sprężynkom, materace tego typu osiągają optymalną sprężystość oraz wysoką elastyczność punktową – te cechy pozwalają na idealne wsparcie sylwetki w trakcie snu. Ten typ sprawdzi się świetnie w sypialni par, ponieważ przemyślana konstrukcja pozwala zredukować drgania wywoływane ruchem osoby śpiącej obok. Nada się też w przypadku partnerów, między którymi występuje znaczna różnica wagowa. Materace Pocket Plus są niezwykle elastyczne, co umożliwia doskonałą stabilizację kręgosłupa, odciążenie mięśni i ich całkowitą regenerację. Modele sprężynowe sprawdzą się u sportowców i zapewnią im odpoczynek oraz regenerację. Pokrowce zawarte w zestawach są zdejmowalne i można je prać w domowej pralce, by zachować optymalną higienę i środowisko snu.

Ochrona przed pleśnią 

Materace Pocket Plus sposobem na komfortowy senPierwszy materac Pocket Plus, w który warto zainwestować to Hilding Lambada. Jest to innowacyjny produkt, który zbudowano z siedmio-strefowego systemu twardości dopasowanych do wymagań każdej partii ciała. Możesz mieć zatem pewność, że Twoja sylwetka zyska stabilne podparcie. Dodatkowo, warstwa lateksu zmniejsza napięcie mięśniowe i zapewnia niesamowity komfort, a z kolei płyta z naturalnego kokosu utrzymuje kręgosłup w prawidłowej pozycji. Hilding Lambada został ubrany w pokrowiec Probiotex, który uszyto z naturalnych włókien wiskozowych. Wykorzystuje on technologię Purotex, zapewniającą skuteczną ochronę przed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii oraz nieprzyjemnych zapachów. Materac został również odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika.

Sprężystość i wsparcie 

Drugi produkt, należący do materacy Pocket Plus to Hilding Dance. Jest to nowoczesny, hybrydowy model, który pozwala uzyskać optymalną sprężystość i wysoką elastyczność punktową. Materac zapewnia optymalne wsparcie sylwetki i pozwala na dogłębną regenerację mięśniową. Wierzchnia warstwa produktu została zrobiona z dwóch wysokich blatów pianek – wysokoelastycznej pianki HR oraz lekko chłodzącej pianki FloFom. Hilding Dance zapewnia optymalny komfort i wygodę, reagując na każdą zmianę ułożenia ciała i dostosowując się do naturalnych krzywizn użytkownika. Dostępny w zestawie pokrowiec Italiano niweluje nieprzyjemne zapachy i odznacza się właściwościami antyalergicznymi. Ten model spełni oczekiwania wszystkich osób, które oczekują od materaca wygody i doskonałego odpoczynku.

Materace opisane w tym artykule to produkty najwyższej jakości, które świetnie sprawdzą się w twojej sypialni.