Nie każdy wie o tym, że materac jest naprawdę ważnym elementem sypialni. To właśnie od niego zależy, czy organizm skutecznie się zregeneruje i odpocznie, a człowiek obudzi się pełen sił. Odpowiedni materac powinien przede wszystkim być dopasowany do użytkownika pod kątem wagi, wzrostu, preferowanej twardości czy stanu zdrowia. Idealnym materacem, który umożliwi komfortowy oraz efektywny sen jest SleepMed Comfort Plus. Dlaczego? 

SleepMed Comfort Plus – materac piankowy

SleepMed Comfort Plus to materiał charakteryzujący się innowacyjnym wypełnieniem, które składa się w całości ze stworzonej przy użyciu najnowocześniejszych technologii pianki. To właśnie ona zapewnia materacowi SleepMed Comfort Plus wyjątkową lekkość, trwałość oraz miękkość niezależnie od wybranej twardości. Wkład SleepMed Comfort Plus składa się z dwóch pianek. Pierwsza z nich stanowi rdzeń materaca i jest to wysokoelastyczna pianka VPPHR, która odpowiada za wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnego wsparcia dla kręgosłupa. Dodatkowo wyposażono ją w technologię Airforce, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Drugim użytym materiałem w materacu SleepMed Comfort Plus jest pianka termoelastyczna VitaRest® znajdująca się w odpinanym topie. Reaguje ona na temperaturę oraz nacisk użytkownika, dzięki czemu w idealny sposób może się dopasować do indywidualnego kształtu ciała i pozycji snu.

SleepMed Comfort Plus – materac medyczny

Dlaczego sen na SleepMed Comfort Plus jest tak komfortowy?Wybierając materace do spania warto w pierwszej kolejności brać pod uwagę swój stan zdrowia. Przewlekłe choroby kręgosłupa, wszelkiego rodzaju schorzenia czy wady mogą się pogłębiać i powodować większe dolegliwości bólowe, jeśli nie będzie się wypoczywało na odpowiednio dopasowanym materacu. Idealnym wyborem będzie SleepMed Comfort Plus, ponieważ posiada on właściwości prozdrowotne oraz status wyrobu medycznego w klasie I. Gwarantuje to użytkownikowi najlepsze dopasowanie się do ciała oraz podparcie kręgosłupa. SleepMed Comfort Plus umożliwia zachowanie fizjologicznego ułożenia kręgosłupa, dzięki czemu pomaga zniwelować dolegliwości bólowe. Komfortowy sen wynika również z faktu, że wkład SleepMed Comfort Plus jest odpowiednio wentylowany, dzięki czemu nie gromadzą się tam alergeny oraz drobnoustroje. Wszystkie cechy materaca medycznego SleepMed Comfort Plus zostały potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi, a także certyfikatem AEH.

SleepMed Comfort Plus – dla kogo?

Materace SleepMed produkowane z myślą o szerokim gronie użytkowników, przez co skierowany jest nie tylko do singli oraz par. Dzięki odpinanemu topowi można regulować twardość i odczuwalny komfort w czasie snu. Pozwala to uzyskać sześć twardości, które użytkownik wedle uznania oraz potrzeby może dostosować do siebie. SleepMed Comfort Plus jest również idealnym wyborem dla alergików oraz osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa, a wszystko to przez korzystne dla zdrowia właściwości. Wspomagają je również pokrowce z technologią aktywnych probiotyków, które aż o 93% zmniejszają ilość roztoczy i kurzu na powierzchni materaca. SleepMed Comfort Plus to materac dla osób oczekujących wysokiego komfortu snu, ale także chcących skorzystać z dobroczynnego wpływu na kręgosłup!

Komfortowy sen jest niezwykle ważny w życiu człowieka, a zapewnić go może jedynie najwyższej jakości materac, taki jak SleepMed Comfort Plus. Sprawdzi się on w każdej sypialni – niezależnie od preferowanej twardości, stanu kręgosłupa czy alergii! SleepMed Comfort Plus to materac do zadań specjalnych, który dopasowuje się do swojego użytkownika!