Jesteśmy przekonani, że materace sprężynowe to rozwiązanie, które bez wątpienia świetnie sprawdzi się dla par! Dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie modeli, które przeznaczone są do spania we dwoje!

Twardy materac – w sam raz dla par

Dla par o wyższej wadze dobrym wyborem bez wątpienia będzie Hilding Pasodoble! Jest to bardzo twardy model, który może doskonale sprawdzić się w sytuacji, kiedy chociaż jeden z partnerów posiada większą masę ciała. Obowiązkowo musimy napisać kilka słów na temat technologii sprężyn kieszeniowych, którą tutaj zastosowano. Dzięki temu, że każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeni nie musimy się martwić chociażby o powstawanie odkształceń na powierzchni produktu. Całość reaguje w sposób bardzo indywidualny na wywierany nacisk, nie odczuwalne są drgania, a także powierzchnia dostosowuje się do kształtu ciała jego użytkownika. Warto dodać, że materac został utwardzony matą kokosową z jednej strony, a z drugiej warstwą Sizalu. Za wysoki komfort użytkowania odpowiada pianka FlexiFoam, która jest bardzo sprężysta i elastyczna.

Materac multipocket – idealna opcja dla każdej pary!

Materace sprężynowe - w sam raz dla par!Potrzeby par, bez wątpienia świetnie spełni również model typu multipocket, a mianowcie na myśli mamy tutaj Hilding Makarena. Materace multipocket od standardowych odróżnia fakt, że posiadają one jeszcze więcej malutkich sprężyn, które umieszczono w osobnych kieszeniach, dzięki czemu indywidualnie reagują na nacisk, lepiej podtrzymują ciało i dostosowują się do jego krzywizn. Model ten posiada dwie twardości, które z łatwością zmienimy odwracając produkt na drugą stronę. Z jednej strony korzystać możemy z połączenia pianki Flexifoam, która ma stabilizować całą konstrukcję z pianką termoelastyczną, jaka dopasowuje się do naszych krzywizn anatomicznych reagując na temperaturę naszego ciała. Z drugiej umieszczono blat lateksu, który uważany jest za bardzo wytrzymały surowiec, który ma doskonałe właściwości antyalergiczne.

W trosce o zdrowy sen

Ostatnim, jednak nie mniej ważnym modelem, który sprawdzi się dla par jest Hilding Cha-Cha. Jego podstawę stanowi siedmio strefowa sprężyna kieszeniowa, która w bardzo indywidualny sposób reaguje na wywierany nacisk, dzięki czemu niezależnie od naszej wagi będziemy mieli zapewniony zdrowy i komfortowy sen. Sprężyny od wysokiej jakości pianki Velvet Touch izoluje zastosowana obustronnie warstwa filcu, która dodatkowo utwardza całą konstrukcję. Warto dodać, że oddziałuje to na żywotność całego produktu, w związku z czym przy odpowiednim użytkowaniu będzie nam na pewno długo służyć.

Zakup idealnego materaca dla pary bez wątpienia może okazać się niełatwym zadaniem, jednak jesteśmy przekonani, że wśród wskazanych przez nas przykładów znajdziesz ten właściwy produkt. Pamiętajmy, że dobry model powinien być dostosowany do potrzeb dwóch osób.