Wiele osób, podczas wyboru odpowiedniego materaca, kieruje się jego wygodą. Niestety, okazuje się, że znalezienie idealnego produktu jest niezwykle trudne. Jeśli nadal nie znalazłeś czegoś dla siebie – przeczytaj ten artykuł!

Sprężyny Pocket Plus

Hilding Lambada to materac, który został zbudowany z siedmio-strefowego systemu, w skład którego wchodzą drobne sprężynki Pocket Plus o wysokości 15 cm. Pozwalają one zachować optymalną sprężystość oraz elastyczność punktową. Ich zadaniem jest wspierać ciało, uwzględniając jego naturalne krzywizny. Materac wzbogacono o grubą warstwę lateksu, która pozwala zmniejszyć napięcie mięśniowe i zapewnia odpowiedni komfort oraz wygodę. Z kolei, dodatkowa płyta z naturalnego kokosu wspiera kręgosłup i pomaga mu zachować odpowiednią, zdrową pozycję. Jest to produkt, który zagwarantuje Ci zdrowy, regenerujący sen i sprawi, że wstaniesz wypoczęty i pełen energii.

Komu dedykowany jest materac?

Czy Hilding Lambada zapewnia optymalny komfort?Materac Hilding Lambada to produkt niezwykle uniwersalny. Sprawdzi się u par, ponieważ cechuje się wysoką elastycznością punktową i gwarantuje wsparcie. Hilding Lambada potrafi dopasowywać się do ciężaru ciała każdego z partnerów, sprawiając, że żadne z was nie będzie odczuwało ruchów drugiej osoby. Ponadto, materac to idealne rozwiązanie, jeśli cierpisz na uciążliwe bóle kręgosłupa. Produkt potrafi stabilizować pozycję kręgosłupa i odpręża mięśnie po całym dniu ciężkiej pracy. Sportowcy lub po prostu osoby aktywne, również docenią właściwości tego materaca. Jego przemyślana konstrukcja daje całkowite odprężenie i regeneruje zmęczone po treningu mięśnie i stawy. Hilding Lambada jest produktem antyalergicznym, ponieważ do jego produkcji nie użyto żadnych substancji potencjalnie alergennych. Dodatkowo, materac został ubrany w pokrowiec Probiotex, który przy pomocy technologii Purotex, pozbywa się alergenów.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Materace Hilding zostały odznaczone Certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto żadnych materiałów, surowców czy substancji, które mogłyby być potencjalnie niebezpieczne i negatywnie wpływać na twoje zdrowie czy samopoczucie. Ponadto, technologia Purotex, wykorzystana do produckji pokrowca, chroni materac przed rozwojem pleśni, grzybów, bakterii czy nieprzyjemnych zapachów. Decydując się na produkt Hilding Lambada, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa. Jest to materac, któremu zaufały już setki użytkowników. W razie jakichkolwiek problemów, obejmujących pracę produktu, gwarantujemy Ci aż 15 lat gwarancji. Hilding Lambada to produkt, który spełni twoje wszelkie oczekiwania i odmieni twój sen.

Jeśli szukasz produktu, które zapewni Ci komfort i sprawi, że będziesz wstawać wypoczęty i pełen energii – koniecznie zobacz, jakie materace znajdują się w naszej ofercie. Hilding Lambada to produkt, który z pewnością sprawdzi się w twoim domu.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/