Jak sama nazwa wskazuje, materac hybrydowy to produkt, który łączy cechy dwóch różnych wyrobów: w jego wnętrzu znajdują się zarówno pianki, jak i sprężyny. Jakie są zalety materaca SleepMed Hybrid Premium Plus i dla kogo będzie odpowiedni?

Wyjątkowe właściwości materaca SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus to odpowiedź na ciągle zmieniające się potrzeby użytkowników. Coraz większa świadomość na temat tego, jak ważny jest udany sen sprawia, że konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na nowoczesne rozwiązania. Połączenie pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft, pianki hybrydowej Hybrid HY Hard, pianki termoelastycznej Celsius-Waterlily z 7-strefowymi sprężynami typu Multipocket to coś, czego do tej pory nie było na rynku. Zastosowany w materacu wkład sprężynowy wyróżnia się spośród innych podłoży tego typu – jest to spowodowane drobniejszą budową sprężyn oraz ich większym zagęszczeniem. Wyrób zyskuje dzięki temu na elastyczności punktowej i nie przenosi nacisków. Pianka wysokoelastyczna i pianka hybrydowa o różnej twardości i grubości znacznie wydłużają czas eksploatacji materaca, ponieważ chronią go przed odkształceniami. Pianka termoelastyczna reaguje na ciepło i nacisk ciała, przez co idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i podpiera plecy. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie siedmiu stref twardości, które znajdują się na całej długości produktu. Błogi odpoczynek jest w tym przypadku połączony z właściwościami prozdrowotnymi.

Jakość doceniona przez specjalistów

SleepMed Hybrid Premium Plus - poznaj zalety połączenia pianek i sprężynOsoby o specjalnych wymaganiach oraz seniorzy powinni zwrócić szczególną uwagę na to, czy wybrany materac posiada jakieś certyfikaty, które są pewnym potwierdzeniem najważniejszych czynników dotyczących zdrowego i komfortowego snu. Model SleepMed Hybrid Premium Plus uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I. Oznacza to, że jego właściwości zdrowotne są potwierdzone przez odpowiednie testy i badania. Specjaliści ze szwajcarskiego Instytutu AEH również przebadali materace SleepMed pod kątem jakości i – na podstawie odpowiednich testów i analiz – przyznali im certyfikat jakości. Jest to dowód na to, iż zarówno ten model, jak i inne oferowane przez producenta, spełniają najwyższe standardy w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Dbałość o każdy szczegół

Kolejnym powodem, dla którego zarówno ten, jak i inne modele marki SleepMed są tak cenione jest to, że są one wytwarzane w Poznaniu z dbałością o dosłownie każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nie wszyscy zwracają uwagę na pokrowiec, ponieważ najważniejsze jest to, co znajduje się w środku. To poniekąd prawda, ale tkanina znajdująca się najbliżej naszego ciała również ma kilka ważnych funkcji – między innymi chroni wnętrze materaca przed czynnikami zewnętrznymi i nie może wywoływać reakcji alergicznych u użytkownika. Zastosowany w tym modelu pokrowiec powstał w wyniku połączenia trzech rozwiązań: dzianin Probiotex i Tencel oraz taśmy 3D. Dzięki temu pokrycie jest odpowiednio grube i łatwe w utrzymaniu, a ponadto zapewnia optymalną wentylację wkładu. Zastosowanie zamka rozdzielczego i funkcjonalnych uchwytów sprawia, że zmienianie położenia materaca oraz proces prania jest znacznie ułatwiony i przyspieszony.

SleepMed Hybrid Premium Plus to model, na który warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań podłoża idealnego. Ma jeszcze szereg innych zalet, a ponadto jest bardzo uniwersalny – sprawdzi się w sypialni osoby w każdym wieku, o przeróżnych preferencjach i będzie służył przez wiele długich lat.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/