Walka o środowisko naturalne to niezwykle ważny cel obecnych czasów. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy kolekcję naturalnych produktów, które czerpią swą siłę z natury. Sen to szczególnie ważna składowa doby, pozwala na pełną regenerację organizmu i dba o Twoje zdrowie – zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Tempo obecnych czasów jest jednak bardzo wysokie, przez co często nie starcza nam czasu, by spać wystarczającą liczbę godzin. Problemy w zasypianiu powoduje również zbyt twarde, lub miękkie podłoże, a także ogólne warunki panujące w sypialni. Jeśli chcesz znowu zacząć spać spokojnie, a przy tym kompleksowo zadbać o ochronę środowiska, zwróć uwagę na materac naturalny Hilding Breva!

Dla kogo?

Materace naturalne sprawdzą się w niemalże każdej sypialni. Ich innowacyjne rozwiązania sprawiają, że są niesamowicie uniwersalne. Szczególnie jednak przypadną do gustu osobom cierpiącym na ból kręgosłupa, ponieważ kompleksowo dbają o jego prawidłowe ułożenie podczas snu. Hilding Breva zapewnia perfekcyjne podparcie dla całego Twojego ciała. Jest dwustronny, a więc Ty wybierasz jaka powierzchnia bardziej Ci odpowiada. Sprawdzą się też, dla par o dużej różnicy wagowej, ponieważ dzięki elastyczności punktowej nie przenoszą drgań. Są też niezwykle wytrzymałe, dlatego nadadzą się dla osób o nieco cięższej wadze.

Natura na wyciągnięcie ręki

Materace naturalne Hilding Breva - poczuj moc natury!Pokrowiec materaca wykonany jest z lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców naturalnych. Oprócz niesamowitej wytrzymałości wyróżnia się także właściwościami antyalergicznymi i antybakteryjnymi – pomaga tym samym zachować higienę snu i absorbuje wilgoć. Następna warstwa pokrowca wykonana jest z bawełny organicznej, pozyskiwanej w sposób zrównoważony. Dzięki temu jest ona w pełni naturalna i pozbawiona trujących, sztucznych nawozów czy chemii używanej do ochrony roślin. Jedna strona materaca to pianka ViscoBio, która została nasączona olejem rycynowym. Ma on właściwości przeciwzapalne i jest jedną z najstarszych roślin używanych w medycynie. Druga strona produktu wypełniona jest pianką wysokoelastyczna HR Bio, uzupełnioną o olej sojowy. Dzięki temu składnikowi nie będziesz musiał martwić się o podrażnienie wrażliwej skóry.

TAK dla ekologii!

Dzięki innowacyjnym, ekologicznym rozwiązaniom materac naturalny Hilding Breva jest produktem o prozdrowotnych właściwościach. Dba on jednocześnie o jakość Twojego snu, jak i środowisko naturalne. Sen w zgodzie z naturą to niesamowite doświadczenie. Połączenie dobrze znanych rozwiązań z myślą o planecie pozwoliło nam stworzyć naprawdę niesamowity materac, dzięki któremu zaśniesz spokojnie i obudzisz się wypoczęty. Jeśli męczy Cię nieustanne niewyspanie się, dzień rozpoczynasz bez energii i nie jesteś w stanie funkcjonować na pełnych obrotach – może to czas, by zmienić podłoże, na którym odpoczywasz. Wybierz materac naturalny Hilding Breva i wypoczywaj komfortowo!

Jak widzisz, materace naturalne są perfekcyjnym rozwiązaniem w niemal każdej sypialni. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i przejdź na zieloną stronę mocy.

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/